Prosinec 2013

Creepy ponies!!! <3

30. prosince 2013 v 21:16 | Rainbow Pie a moje Bára
Ahoj!MrkajícíTakže hodim sem pár creepy pony obrázků. A jeden na konec který bude Spešl.

Jako pony...

30. prosince 2013 v 14:40 | Rainbow Pie a moje bára
Ahoj lidi!!!! Takže sem říkala že to vám sem hodim. A je to tak... (omlouvám se za to u tý nohy)

Pam pam param pam pam param

30. prosince 2013 v 12:13 | Rainbow Pie a moje Bára
Ahoj lidi! tak se mi sem poprvé ukázal ten obrázek. Budu si jich víc stahovata dávat ale jenom na notebook. Tam mi to jde. Na mim zasranym počítači to vůbec nejde... Takže poznáte poníky ne? :) Nemusim snad říkat jak se jmenujou...
Příště tu hodim možná něco namalovaného ode mě. Tak čus! xD

Tak zítra (možná) ten silvestr!

29. prosince 2013 v 12:17 | Rainbow Pie a moje Bára
Tak zítra ten Silvestr. píšu za sebou,jenom sem si vzpomněla... Mám hezký blog nebo na nic?

Tak se mi zase chce psát... :D

29. prosince 2013 v 12:07 | Rainbow Pie a moje Bára
Hi every(pony)body!!!
Ano,jak vidíte zase se mi chce psát... No nic,nevím jestli mi to tam taky budete psát,ale každý mi říká že krásně maluju. Ale já si to tak moc nemyslim... Jo vlastně!!! Byli jsme u pani která nám udělala dva obrazy. Ale to neni všechno! Měla tam štěńátka! Pět hrubých jezevčíků! Nevim ale,jestli mám říct jména... Tak jo... Takže... Vendelín,Jey Jey,Emička,Eliška,a na to posledního si nemůžu vzpomenout... Tak to by bylo vše... :P Jo, a když mi někdo napíše,jak mám tam dát ty obrázky tak vám dám sem obrázky mích vymyšlených poníků... A radši vysvětlim mojí kamarádku... Má krásně modrou srst,a víte jak má pinkamina ty dlouhé vlasy? Tak ten styl mám ůplně stejný a ty vlasy mám fialový... Mám roh i křídla. A já hádám jaký máš ocas! Duhový!!!!! Jako RD! Tak poníci představila jsem vám svou postavu a zase příště... Sayonara!!!

Ahoj poníci!

28. prosince 2013 v 18:33 | Rainbow Pie a moje Bára
Jak asi vydíte podle nadpisu... Máte pravdu tohle je blog o Poníkách. Snad vytvořím nějaký poníky na to abyste si vybrali svého oblíbeného. A na konec,prosím,můžu se zeptat,jak se k článku dávají obrázky? Prosím,jestli víte,napište mi to do komentáře. Jak ste prožili Vánoce? Ty nejlepší,nebo ůplně normální? A jak se těšíte na nový rok? To by bylo asi pro zatím asi vše. GOODBYE PONIES!!!!!!